З якого періоду застосування РРО є обов’язковим для ФОП – платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту?

1440652717_1369102244_693789-1-orig

         Виноградівська ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області нагадує, що норми, передбачені п. 296.10 ПКУ та п. 6 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» в частині застосування РРО фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, будуть застосовуватися з дати набрання чинності нормативно-правового акта, яким буде затверджено перелік таких побутових товарів.      
             Такий перелік затверджено Постановою КМУ від 16.03.2017 р. № 231. Постанова опублікована 7 квітня 2017 року в газеті «Урядовий кур’єр» № 66 та набере чинності з 08.05.2017. Таким чином, застосовувати РРО підприємці зобов’язані з 8 травня 2017 року.   
          

За матеріалами

Виноградівської ОДПІ

ГУ ДФС у Закарпатській області