Їх перший випускний бал

Роки дитинства є найщасливішими у житті для кожного з нас. Особливо яскравим і насиченим є дитинство у дошкільнят. Так, в садочку вони знаходять нових друзів, привчаються до самостійного життя, до порядку і дисципліни. Минулого тижня у нашому Великоком’ятівському ДНЗ «Сонечко» були аж дві приємні, радісні і водночас сумні події – випускні у групах «Бджілка» та «Калинка». З одного боку, ми раді за наших гамірливих щебетушок, що вони вже скоро стануть школяриками, але і сумуватимемо за хлопчиками та дівчатками, з котрими за ці роки зріднилися.
Першим свято «Прощавай, дитячий садок» пройшло у групі «Бджілка», де вихователями є Вікторія Онисько та Юлія Костак, а помічником вихователя Марта Шаркаді. Тут путівку до школи отримали 20 діток. А от у групі «Калинка» – 31 випускник. Їх у «країну знань» проводжали вихователі Світлана Герич та Наталія Лендєл і помічник вихователя Марія Козуб. Разом з матусями майбутніх школяриків яскраві незабутні концертні програми організувала музкерівник ДНЗ Світлана Бірсак. Діти розповідали віршики, співали пісеньки і кружляли у танку.
– У цьому чудовому садочку діткам дали неабиякий багаж знань та вмінь, заклавши тим самим міцний фундамент для подальшого навчання у школі, сформувавши соціально-адаптовану особистість і справжнього патріота своєї країни. Я бажаю, щоб їх життєвий шлях був легким і безхмарним, щоб вони без перешкод долали труднощі, які траплятимуться і сміливо йшли вперед до наміченої мети. І випускникам, і їх батькам бажаю міцного здоров’я і Божої ласки. Щиро дякую всім, хто тут піклувався про цих чудових діток, дбали, щоб вони були ситими і чистенькими, почувалися затишно – вихователям, помічникам вихователів, кухарям, завгоспу і всьому персоналу, – такими теплими словами привітала маленьких випускників Великоком’ятівський сільський голова Сніжана Попович і кожному вручила подарунки, які стануть першим шкільним приладдям у новеньких портфелях.
Відтак, повернувшись у свої групи, на хлопчиків та дівчаток чекав «солодкий стіл» і смачний торт.
Прощаючись із садочком, дітки випустили в небо кольорові повітряні кульки. Тож, ми щиро бажаємо їм, аби вони так легко ішли по життю, як ці кульки ширяють у небесній блакиті.
Марта Шаркаді, Великі Ком’яти
Фото Віктора Талабіри