КОЛИ РОБОТА ЗЛАГОДЖЕНА – РЕЗУЛЬТАТ ПОЗИТИВНИЙ

У понеділок, 22 червня, відбулося продовження третього пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради шостого скликання. Із 64-х депутатів у сесійній залі були присутні 36 народних обранців. Розпочали роботу зі звіту т. в. о. голови районної державної адміністрації Юдіти Петеі. Керівник райдержадміністрації зазначила, що основні завдання, передбачені делегованими повноваженнями, були спрямовані на забезпечення вирішення ключових проблемних питань не тільки соціально-економічного розвитку району, а і на врегулювання політичної ситуації в районі. Основну увагу райдержадміністрація зосередила на вирішенні найскладніших проблем сьогодення  – це діяльність підприємств та збереження робочих місць, пошуки альтернативних ринків збуту продукції, відкриття освітніх закладів, соціальний захист військових – учасників антитерористичної операції та їх сімей, а також збір та надання гуманітарної допомоги учасникам АТО, питання утилізації твердих побутових відходів на території району. Разом з тим Юдіта Оттівна звернулася до працівників міліції, прокуратури, СБУ допомогти у роботі з ромським населенням. «Картина, на жаль, песимістична. Як би ми не старалися інтегрувати їх в суспільство, але налагодити співпрацю не вдається, бо вони зовсім не йдуть на контакт. Мушу сказати, якщо освіта і медицина за перший квартал сплачують до районного бюджету 9 млн. грн. за енергоносії, то вони боргують майже 10 млн.. Я ніяк не можу прийти з ними до компромісного варіанту, хоча я думала, що з усіма можу. Сміття навалено, газом і світлом вони користуються, державні пільги максимально використовують. Та врешті-решт, ми маємо їх до якогось порядку і нормального життя привчати», − наголосила вона.
Звіт т. в. о. голови РДА було одноголосно підтримано депутатами, а також вони проголосували за пропозицію Надії Копчі звернутися до Президента та Кабміну про призначення  Юдіти Петеі на посаду голови РДА на постійній основі.
Без особливого обговорення районними обранцями було розглянуто ряд питань порядку денного, зокрема, про затвердження проекту землеустрою та технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами с. Перехрестя в контурі 373 та блок питань про майно. Депутати надали дозвіл районній лікарні на передачу приміщень в орендне користування, а також на списання та реалізацію основних засобів, розглянули і підтримали клопотання релігійної громади церкви Святого Духа м. Виноградів, погодили місце розташування індустріального парку аграрного спрямування на прикордонній території з країнами ЄС.  Крім цього, вони обговорили питання про прийняття у спільну власність територіальних громад району дошкільного навчального закладу та про збільшення розміру статутного фонду ТОВ «АВЕ Виноградово» та прийняли відповідні рішення.
Про результати конкурсу на залучення інвестора інформував голова районної ради Олег Любімов, який сказав, що переможцем конкурсу, обов’язковими умовами якого були наявність досвіду співпраці з європейськими структурами щодо поводження у сфері твердих побутових відходів, коштів на інвестування будівництва комплексу по утилізації та сортуванню твердих побутових відходів, стало ТОВ «АВЕ Умвельт Україна». Депутати надали дозвіл комунальному проектно-планувальному підприємству «Виноградів-проект» спільно з ТОВ «АВЕ Виноградово» створити юридичну особу для будівництва та подальшої експлуатації комплексу по утилізації та сортуванню твердих побутових відходів.
На завершення пленарного засідання за ініціативи Івана Густія та Василя Цуцупа депутати включили до порядку денного додаткове питання про звернення до Кабінету міністрів щодо відміни введення касових апаратів, яке підтримали одностайно. Тож, цього разу народні обранці попрацювали плідно і злагоджено.


Любов ТОКАЧ

comments powered by HyperComments