44 дітей з родин учасників АТО відправилися на відпочинок до Хорватії

Ініціативу Посольства України в Республіці Хорватія щодо відпочинку дітей з родин учасників антитерористичної операції  підтримала Виноградівська райдержадміністрація, і 14 вересня на відпочинок відправилося 44 дітей.
14 вересня, о шостій годині ранку біля будівлі адміністрації у Виноградові зібралася чимала кількість людей. Діти, батьки та супроводжуючі з нетерпінням чекали на відправку до Хорватії на острів Крк Приморсько-горянської жупанії.
Побажати дітям щасливої дороги прийшли  заступник голови РДА Єва Данич і заступник директора Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тарас Сніцаренко. Як було зазначено, подібні поїздки для маленьких виноградівчан можуть стати постійними. Вже планується зимовий відпочинок для дітей із сімей учасників АТО.
«Дорогі діти! Бажаємо вам щасливої дороги та гарного відпочинку.  Сподіваємося, що вам вдасться привезти із Хорватії тільки приємні враження та неповторні спогади», – побажав дітям заступник директора Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тарас Сніцаренко.
Основними організаційними питаннями та оформленням документів займалися в районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Як нам повідомила директор центру Елеонора Білкей, підготовка до поїздки була доволі складною та тривалою, у багатьох дітей з родин учасників АТО не було виготовлених необхідних документів, проте спільними зусиллями їм все ж вдалося належним чином підготуватися до поїздки та вчасно відправити  дітей на відпочинок.
«Організація подібних поїздок є надзвичайно важливою сьогодні. Особливо нашої уваги та підтримки потребують діти, батьки яких захищають незалежність та суверенітет держави на Сході. Ці діти переживають нелегкий час, адже знаходяться в постійному напруженні. Поїздка повинна позитивно вплинути не тільки на їх фізичне здоров’я, але і підняти моральний дух. І діти, і їх батьки розуміють, що держава не покидає їх напризволяще, адже забезпечення найкращих умов для розвитку дітей – одне із основних наших завдань», – розповіла журналістам заступник голови Виноградівської РДА Єва Данич.
Вікторія Васильків