Делегація з Виноградівщини взяла участь в українсько-румунському Дні добросусідства

Делегація із Виноградівщини у складі голови райдержадміністрації Михайла Русанюка, його першого заступника Наталії Костелеби-Веремчук, керівника аппарату райдержадміністрації Ігора Вантюха та сільського голови села Хижа Івана Гайдука взяла участь в Дні українсько-румунського добросусідства, що проходив у місті Сігет Мармацієй (Румунія).
Захід розпочався на митному пості «Солотвино» посередині мосту через річку Тиса, що на українсько-румунському кордоні, і отримав продовження у мальовничому місці – парку Градіна Морі.
У рамках заходу голова ОДА Геннадій Москаль та голова обласної ради Михайло Рівіс в урочистій обстановці підписали Програми спільних дій з румунською стороною задля розвитку взаємних контактів та співробітництва між Закарпаттям та повітом Марамуреш. Угода про співпрацю передбачає одноразові і довгострокові проекти, що реалізовуватимуться у таких галузях як економіка, загальна та професійна освіта, науково-технічна співпраця, захист навколишнього середовища, захист культурної та природної спадщини, а також передбачають розвиток туризму, культури та спорту у містах та селах області.

Виноградівська РДА