Допоможіть Софійці рости і розвиватися

Маленькій Софійці з Великих Ком’ят всього 3 рочки. Її маленьке життя затьмарило невиліковне генетичне захворювання – муковісцидоз з панкреатичною недостатністю.
– Коли донечці було всього 4 місяці, вона не набирала вагу. У яку б лікарню ми не зверталися, нам казали, що це через пневмонію, котрою страждає дитина. Відставала і в фізичному розвитку. У Київському ОХМАДИТІ нам порадили звернутися у Львів у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, де підтвердили підозри на муковісцидоз. Єдине тішить, що з цим діагнозом Софійка може ходити в садочок, де в неї багато друзів. Адже до тепер вона всіх боялася, завжди була сумною та напруженою, – то постійні відвідування лікарів далися взнаки. Тепер же вона стає більш жвавою, енергійною та життєрадісною. Дитина розвивається на рівні своїх однолітків. Єдина проблема – недостатність коштів на ліки, – розповідає мама дівчинки Світлана.
Аби Софійка могла повноцінно жити і розвиватися, їй потрібна постійна медикаментозна підтримка. Батько дівчини Іван – військовий за контрактом і наразі перебуває у зоні АТО, де він вже втретє боронить цілісність держави. Мамі одній важко з хворою дитиною, тож просить допомоги у всіх небайдужих людей.
Кошти можна надсилати на рахунок в «Ощадбанку» 4790 7000 0963 9197 на ім’я Роспопа Світлани Павлівни. Контактний номер тел.. 096 85 08 861.