Експрес-опитування у пункті пропуску «Дякове»: учасники прикордонного руху задоволені роботою охоронців держкордону

Минулого тижня на пункті пропуску «Дякове» прикордонники спільно з представниками сільської влади та ЗМІ провели соціологічне експрес-опитування учасників прикордонного руху з метою оцінки роботи працівників прикордонної служби та культури прикордонного контролю.

Анкетування проводили заступник начальника загону – начальник відділу персоналу полковник  Валентин Нечепоренко, заступник начальника відділу прикордонної служби «Дякове» з персоналу Сергій Гулаков та голова Неветленфолівської сільської ради Йосип Оросі.

Впродовж двох годин було роздано близько сотні анкет. Для полегшення проведення моніторингу вони були роздруковані українською, румунською та угорською мовами.  
Особи, що перетинали кордон, анонімно відповідали на питання щодо оцінки роботи охоронців держкордону, підкреслюючи один з варіантів відповіді. 

Відтак після закінчення заходу проаналізовано результати опитування. Більшість респондентів задоволені тим, як прикордонники несуть службу на пункті пропуску. Також жоден з опитаних не був свідком хабарництва з боку «зелених беретів».
Проведене анкетування засвідчило, що громадськість дає позитивну оцінку діяльності прикордонників. У свою чергу, охоронці держкордону  запевняють, що намагатимуться не спаплюжити враження, яке склалось у громадян про них, й надалі вірно служитимуть українському народу.
Любов ТОКАЧ