«Грація» вражала запальними танцями

Народна мудрість каже: «Коли людина щаслива – вона танцює». І це дійсно так. Адже танець – це рух, а рух – це життя!
Наприкінці травня у актовому залі НВК «Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ №7» відбувся звітний концерт танцювального гуртка «Грація», керівником якого є Віталій Барна. Цей колектив прославився не лише на Виноградівщині, а й за її межами. За останній рік майже жодне свято в районі не обходилося без їх участі.
Серед запрошених були учні, батьки та гості, а саме: методист управління освіти Виноградівської РДА Віра Столець, заступники директорів з виховної роботи шкіл міста. Свято пройшло на високому рівні, керівнику гуртка Віталію Йосиповичу вдалося поєднати різних за характером та темпераментом учнів у дружню та єдину танцювальну родину. Учасники гуртка проявили неабияку зібраність та самовіддачу.
Розпочали концертну програму веселим танцем «Канада». Глядачі отримали задоволення від виконаних танців, таких як «Єврейський танець», «Біля тополі», «Циганська сюїта», «Марічка», «Козачок», «Чардаш», «Раківчанка», «Молдавенеска».
Крім того, на святі виступили гості, танцювальний колектив «Тиса» смт. Вишково (керівник – Йосип Барна), неперевершена співачка – вчитель музичного мистецтва Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Світлана Керечан, та її вихованці Наталія Палюх та Вікторія Грабовчак. Свято закінчилося на позитивній ноті українським народним танцем «Марічка».
Усіх учасників танцювального колективу та гостей було нагороджено подяками та організовано для них солодкий стіл.
Присутні на святі отримали  позивний заряд енергії, чудові емоції. Від імені адміністрації закладу, педагогічного колективу та батьків щиро дякуємо Віталію Йосиповичу Барні за те, що навчив наших дітей танцювати і відчувати музику. А музика, танець і пісня – допоможуть їм з впевненістю йти у житті і долати всі життєві перешкоди з гарним настроєм і радістю у серці. Бажаємо подальших звершень на танцювальному Олімпі.
Адміністрація НВК
«Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ №7»