Корисна книга для управлінців

Щойно попалася під настрій чудова книга провідного закарпатського видавництва «Гражда» (засновник і видавець – Іван Ребрик). Маю на увазі монографію Тетяни Карабін «Розподіл повноважень публічної адміністрації».
Видання присвячене комплексному дослідженню проблем теорії, методології і практики розподілу повноважень публічної адміністрації. Повно і фахово розкрито зміст правових характеристик розподілу повноважень на різних рівнях управління по горизонталі, по вертикалі та між органами публічної адміністрації зі змішаною природою. Зокрема, у системі повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Якість дослідження гарантується солідними, науково-практичними, актуальними та дуже доцільними, з погляду на «спірні» теперішні реформи, дослідженнями зарубіжних та вітчизняних юристів, що розуміються на адміністративному, конституційному, муніципальному та інших галузях права. Посудіть самі – тільки список використаних джерел і літератури складає більше 320 назв…
Книга, крім як для науковців, аспірантів, студентів, цінна для прочитання працівниками органів державного управління та місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів та ін. Для мене принципово важливо і радісно  те, що авторка, як і її чоловік Василь Карабін, колишні мої студенти Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права, присвятили себе дослідженню саме тих галузей права, які були і є значною частиною свідомого життя вашого покірного слуги. Прочитайте – стане в нагоді.
Михайло Ребрик