Кошти на медицину та ремонт доріг: важливі питання позачергової районної сесії

30 листопада відбулася позачергова сесія Виноградівської районної ради.
Розпочалося засідання зі звіту в. о. голови Виноградівської РДА Наталії Костелеби-Веремчук по здійсненню делегованих районною радою повноважень. Однак позитивного рішення з цього питання районні обранці не прийняли. Обурення у депутатів викликало і те, що очільниця РДА покинула залу засідань, навіть не дочекавшись результатів голосування. І тому інші рішення та, зокрема, розгляд питання про бюджет, приймалися вже без її участі.
Основним питанням порядку денного було внесення змін до районного бюджету. За це питання депутати проголосували за мінімальної кількості голосів. Відтак підтримали розподіл субвенції з державного бюджету й спрямували на охорону здоров’я району – для централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та не цукровий діабет 200 тис. 500 грн., на виплату заробітної плати лікарні та первинної медичної допомоги населенню 2,5 млн. грн., 500 тис. грн. на придбання службового автотранспорту для медичних працівників загальної практики сімейної медицини Боржавської амбулаторії та 400 тис. грн. перенаправили на придбання медичного обладнання та оргтехніки райлікарні. Також було направлено 1,2 млн. грн. на капітальний ремонт вулиці Миру в с. Веряця та 1 млн. грн. на капітальний ремонт вулиці Шевченка в с. Підвиноградів.
Не погодили депутати повернення невикористаних коштів у розмірі 2,7 млн. грн., Зокрема йшлося про перенаправлення цих коштів з ремонту доріг районного значення на інші об’єкти.
Також депутати продовжили термін дії деяких районних програм та вирішили направити звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної ради України по законопроекту № 4787 щодо оподаткування транспортних засобів старше 5 років, до Управління Національної поліції в Закарпатській області, Прокуратури Закарпатської області та Державної екологічної інспекції в Закарпатській області щодо наслідків масштабної пожежі, яка сталася 20 листопада 2018 року у центрі міста Виноградів. Голова районної ради Віталій Любка подякував депутатам за роботу та прийняті для району важливі рішення, адже виділені кошти будуть освоєні ще до кінця року.
Виноградівська районна рада