Наші захисники Новий рік святкуватимуть вдома

Не зважаючи на темну ніч, на залізничному вокзалі Виноградова цього вівторка зібралося чимало людей. Громадські активісти, волонтери, родичі, друзі та знайомі хлібом-сіллю зустрічали наших славних захисників 128-ої ОГПБр, які повернулися додому із довготривалого перебування у зоні АТО. Голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк привітав бійців із довгоочікуваним поверненням додому. Побажав їм здоров’я, любові та мирного неба над головами.
Як нам повідомив керівник громадської організації «Союз ветеранів АТО та волонтерів «Патріот» Віталій Галас, в середньому додому повернулися 50 військових батальйону «Тиса» на чолі з командиром, підполковником Олегом Побережнюком. Вони несли службу в населеному пункті Миколаївка Красноармійського району Донецької області. Основний склад бригади перебував у зоні ведення бойових дій із березня. І ось, нарешті, довгоочікувана дислокація. Відрадно, що новорічно-різдвяні свята наші славні захисники відзначатимуть вдома, в колі своїх рідних, найдорожчих людей. Наступного дня на планову ротацію повернулися ще кілька артилеристів.
Щиро дякуємо їм за мужність, стійкість духу та героїзм і безмежно радіємо, що всі повернулися додому живі і неушкоджені.
Вл. інф.