Незабутня подорож

Літо! Довгоочікувана, безтурботна пора кожної дитини…
У школярів починаються канікули, а для нас, випускників, це останні шкільні канікули, які хотілося б нам запам’ятати. Це незабутній час, який обіцяє чудовий відпочинок.
Після складання ЗНО, ми разом з учнями та вчителями нашої школи вирушили на екскурсію до Синевирського озера. Це – незабутня поїздка, особливо для нас, випусників 11-А класу.
Синевирське озеро – це перлина Карпат, яке має ще назву Морське око, оскільки воно має округлу форму, а посередині малий острівець, до якого ми пливли на плоту. Відомо, що в озері водиться форель. Сувенірів, які можна придбати, ціле розмаїття. Навколо озера є стежина, протоптана роками, якою можна обійти весь Синевир. Кажуть, якщо на початку озера загадаєш бажання і обійдеш, через півроку бажання здійсниться. Неподалік від Синевира знаходиться єдиний в Україні реабілітаційний центр для ведмедів, який ми також відвідали і залишилися від побаченого задоволеними.
Від імені учнів та вчителів хочемо висловити теплі та щирі слова вдячності депутату обласної ради Роману Фурману за надання безкоштовного автобуса для того, щоб відбулася ця поїздка. Спасибі вам велике!
Випускники Підвиноградівської ЗОШ І-ІІІ ст.