Понад 400 робочих місць готові запропонувати роботодавці Виноградівщини

Таку інформацію отримали під час особистих зустрічей директора Закарпатського обласного центру зайнятості Юрія Фущича з керівниками підприємств Виноградівщини.
Перша зустріч відбулась на підприємстві «ДЖЕНТЕРМ УКРАЇНА» м. Виноградів, яке є лідером на ринку праці.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЖЕНТЕРМ УКРАЇНА» – надійний партнер служби зайнятості, один з найбільших роботодавців Виноградівського району; чисельність працівників підприємства складає 2555 осіб.
Директор підприємства Орбан Чобо та Юрій Фущич обговорили ряд питань, зокрема щодо сезонних коливань плинності кадрів та професійної підготовки працівників.
Юрій Фущич зазначив: «Служба зайнятості має можливість вирішення проблеми підготовки кадрів для підприємства у тій формі, яка є найбільш сприятлива для даного виробництва». Також запропонував розробити план спільних заходів за участю відповідальних працівників підприємства та служби зайнятості з метою залучення населення до праці на підприємстві.
Присутній на зустрічі директор Виноградівського районного центру зайнятості додав: «Виноградівським центром зайнятості із заявлених протягом січня-жовтня 2016 року 340 вакансій – укомплектовані 326. За сприяння центру зайнятості проведено 5 «міні-ярмарок» вакансій, в яких прийняли участь 84 особи, в результаті 42 з них були працевлаштовані на дане підприємство».
Того дня відбулась зустріч з виконавчим директором Товариства «Агро-Альянс Закарпаття» Іваном Рудиком.
Товариство «Агро-Альянс Закарпаття» створено у Виноградівському районі в жовтні 2015 року. Підприємство має великий досвід роботи в галузі овочівництва і займається вирощуванням сільськогосподарської продукції. На сьогодні побудовано більше 20 теплиць для вирощування ультра-ранніх овочів та холодильний комплекс для їх подальшої обробки.
Розповідаючи про підприємство, Іван Рудик зазначив: «Станом на сьогодні створено 126 робочих місць для жителів Виноградівського району. Середня заробітна плата по підприємству – 4520 гривень. У товариства укладені договори на постачання продукції у провідні мережі супермаркетів. В 2017 році плануємо збільшити чисельність працюючих до 300 осіб». Тож виноградівцям буде де прикласти знання та вміння.
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ, тел. 64-98-18, 64-98-06.