Привітала випускників рідної альма-матер

Вчора у всіх школах країни пролунав останній дзвоник. У Великоком’ятівській одинадцятирічці путівки у доросле життя вручили 59 учням трьох 11-тих класів. За усталеною традицією, першою їх привітала директор ЗОШ Неля Козуб. теплі слова вітання лунали і з вуст депутата обласної ради, першого заступника голови Виноградівської РДА Наталії Костелеби-Веремчук, котра завітала у рідну альма-матер із цінним подарунком, вручивши для школи принтер та футбольні м’ячі.
Лились вітання рікою. Серед почесних запрошених гостей – сільський голова Сніжана Попович, голова батьківського комітету школи Марія Федьо, духовенство всіх чотирьох конфесій села.
Після того, як заступник директора школи з навчально-виховної роботи Надія Мудра зачитала наказ, численні грамоти вручили переможцям олімпіад, спортивних змагань та творчих конкурсів, а також бронзовим призерам змагання «Шкіряний м’яч» та за І-ше місце в обласному конкурсі агітбригад на екологічну тематику, що дало їм путівку на Всеукраїнський рівень.
Гармонійно вплелися у віночок вітальних слів вірші, пісні й танці школярів, особливо позитивним настроєм зарядили майбутні першокласники.
Вл. інф.