район отримає ще одну дорогу

110 мільйонів гривень виділені на капітальний ремонт дороги  Чепа — Пийтерфолво контрольно-пропускний пункт “Велика Паладь” Про це свідчить розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 лютого 2017 р. № 62-р.
«Виноградівський район цього року отримає ще одну дорогу європейського рівня! Зовсім небагато часу пройшло з дня візиту на Виноградівщину Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, депутата ВРУ Валерія Лунченка та губернатора краю Геннадія Москаля, а вже стає очевидним, що обіцянки починають виконуватися. Із більше як 115 мільйонів гривень, які цього року виділені на ремонти доріг по всій Закарпатській області, 110 мільйонів направлені на ремонт дороги Чепа — Пийтерфолво — контрольно-пропускний пункт “Велика Паладь”.», – зазначив голова державної адміністрації Михайло Русанюк.  
Нагадаємо, що наприкінці минулого року Міністр інфраструктури Володимир Омелян здійснив робочий візит на Виноградівщину. В ході візиту, разом із губернатором Закарпаття та головою Виноградівської РДА,  бговорили перспективи відкриття нового автомобільного пункту пропуску «Нодьгодош-Велика Паладь». Тоді Володимир Омелян пообіцяв виділити кошти на розроблення проектно-кошторисної документації та дав вказівку представнику обласного автодору негайно готувати необхідну документацію. І запевнив, що вже в 2017 році пункт пропуску буде відкрито. Схоже, що  досягнуті за підсумками відвідин домовленості, починають виконуватися. Окрім того, у Виноградівській РДА повідомили, що сьомого лютого, відбулася нарада під спільним керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка та голови Хустської райдержадміністрації Назарія Павлія, про будівництво лісової дороги із сполученням с. Новоселиця Виноградівського району) та с.Велятино (Хустського району). В ході наради обговорено ряд важливих питань, які необхідно вирішити для початку будівельних робіт.  Зокрема говорили про розрахунок протяжності та орієнтовної вартості дороги, а також про розробку необхідного проекту.
«І це далеко не всі проекти із ремонту доріг у Виноградівському районі які стоять на порядку денному в райдержадміністрації. Сильна зима стала руйнівною силою для наших доріг, а заборона на проїзд аварійним мостом у Берегові для вантажівок значно збільшила кількість важковантажних автомобілів дорогами Виноградівщини, що теж значною мірою руйнує дорожнє покриття. Саме тому на 2017 рік в планах здійснення капітального ремонту доріг  Великі Ком’яти-Онок та Теково-Чепа, а також продовження робіт у Неветленфолу», – додав Михало Русанюк.
Вл. інф.