Своїми талантами полонили глядачів

Зовсім недавно у нашому місті було започатковано проведення творчих звітів окремих гуртів та виконавців, які по п’ятницях мають змогу розкрити свої можливості, здібності, красу звучання голосу та співу, танцювальних задатків.
Надовго запам’ятається молодим виноградівцям перша п’ятниця червня – у міському будинку культури вони були присутніми на творчому звіті вихованців Виноградівського дитячого будинку для дітей з фізичними вадами. У фойє відвідувачі звернули увагу на виставку вихованця закладу Віктора Деметера, який презентував свої художні полотна.  Молодь оцінила роботи юного майстра пензля «Захід сонця у зимовому лісі», «Земля карпатська у весняному цвіту», «Човен хитається серед води», «Лебідка лебедеві пара», «Цвітуть ромашки біля Тиси»… Чудово написані юним аматором картини «Серце Ісуса» та «В обіймах Божої Матері».
Ліричні мелодії звучали в залі. Вся обстановка налаштовувала на гарний настрій, передсвяткове відчуття та теплоту жаданого літа. Творчий гурт вихованців дитячого будинку представляли молоді співаки та танцюристи Роберт Балог, Степан Габакан, Віктор Деметер, Роберт Муржа, Майкл Поп, Олександр Тейфел, Іван Олаг. Танцювальну програму сучасного ритмічного «Немає з ким», латиноамериканського «Гітара», захоплюючого в динаміці рок-н-ролу, спонтанного циганського танцю, ліричного вальсу, морського «Шаланды полные кефали» та хореографічного «Балету» підготувала керівник танцювального гуртка Ольга Гурова. Вона безпосередньо виконувала всі сольні партії, заохочуючи до танців своїх вихованців.
Небувалий успіх випав і на долю співаків. Віктор Деметер порадував слухачів ліричними піснями «Є в тебе все», патріотичною «Повертайся додому», хвилюючою «Мама» (всі вихованці дитбудинку завжди чекають своїх мам, поглядом зустрічають поїзди, сумують за найріднішими, не відчуваючи тепла їхніх рук), «Моє літо». Вокальний дует «Мрія» у складі Івана Олага та Ольги Гурової виконав пісню «Не чекай мене». Гарна постановка голосу Івана Олага та його наставника Володимира Тупиці порадувала слухачів трепетним виконанням пісні «Я подарую тобі весь світ». «Щастя, добра та любові» у пісенному мотиві побажав слухачам соліст.
Завершилася концертна програма виступом гурту, який під прапором України виконав музичну композицію «Україна – це ти». протягом концерту глядачі дружньо скандували самодіяльним артистам «Молодці!» і проводили їх зі сцени бурхливими оплесками.
Директор будинку культури Святослав Гал подякував аматорам сцени за їх таланти, можливість полонити глядачів і запросив до наступних виступів, яким виноградівці завжди раді.
Марія КОНКІНА,
м. Виноградів