Творчий дебют «Кольорових долоньок»

Не дивлячись на те, що надворі дощова осіння пора, у виставковій залі «Імпасто» недільного пообіддя було веселково, кольорово, гамірно і радісно від дитячого арт-світу. Цей чудовий настрій всім подарували юні творчі дарування – вихованці студії «Кольорові долоньки» та їхній викладач Любов Вашкеба. Під час занять діти вчаться творити за допомогою фарб, пластиліну, паперу, ниток, бісеру тощо. А результатами своєї праці вони поділилися з відвідувачами.
Презентуючи наймолодших творчих особистостей, керуюча «Імпасто» Валентина Костьо назвала їх «імпастівським майбутнім», адже, дійсно, роботи діточок вражають і дають надію, що серед них багато майбутніх митців. Затим вона представила присутнім учасників виставки, вікова категорія яких від 5 і до 14 років, зокрема, Любов Вашкебу, Олю Ващук, Маргариту Гаврилюк, Вероніку Борисенко, Олену Головко, Богдану Марканич, Євгенію Танчинець, Вікторію Казмірчук, Іванну Кайло, Александару Петканич, Софію Біланчук, Аліну Лучкей, Ізабеллу Мудріян, Анастасію Алексик, Аріну Сичову, Анну Клантюк, Артура Барна, Владиславу Дірей, Анастасію Купар, Вікторію Фурик, Даніеллу Мейгеш, Ангеліну Гулянич та інші.
Слова захоплення та привітання дітям і викладачу висловив художник Петро Коцан (колишній педагог Любові Вашкеби), наголошуючи, що дана виставка особлива тим, що презентує художню творчість найменших містян, яких об’єднує любов до мистецтва і жага до творчості.  
На дебютній виставці «Кольорових долоньок» панувало справжнє свято. А під час майстер-класу діти малювали на піску та воді, пробували робити орігамі і мехенді.  У фотозоні кожен охочий мав змогу зробити світлину на згадку.
Любов ТОКАЧ