Великодній подарунок для мешканців міста

Напередодні Великодніх свят для мешканців міста Виноградів надійшла приємна звістка. Наприкінці березня поточного року у польському місті Білосток відбулося засідання Спільного Моніторингового Комітету Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Експерти Програми затвердили остаточний перелік проектів – переможців першого конкурсного набору тематичної цілі «Безпека».
Спільний Моніторинговий Комітет прийняв рішення профінансувати 17 спільних проектів із 248, що подані організаціями трьох прикордонних країн. Зі всього переліку проектів тільки дві головні організації України з Виноградова та Львова отримали перемогу, тоді як інші організації є з Польщі та Білорусі.
Дбаючи про інтереси мешканців міста Виноградів, розроблено та подано на розгляд експертів Програми Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 в рамках конкурсу спільний українсько-польський проект «Жешув та Виноградів – міста з гуманним відношенням до тварин».
Партнерами проекту виступили: в якості головного заявника – Центр інвестицій та розвитку, в якості партнерів – Виноградівська міська рада та Асоціація захисту тварин у місті Жешув. Затверджена сума фінансування проекту з боку ЄС складає 601 057,08 евро.
Проектом передбачено створення у Виноградові надсучасного Центру контролю тварин, який не матиме аналогів в Україні. Даний Центр заплановано збудувати та обладнати відповідно до європейських стандартів й випробувати в період впровадження проекту. Саме з цією метою буде проведено навчання майбутнього персоналу новоствореного Центру у м. Жешув на базі притулку для тварин, що є однією з найкращих в Польщі. Одночасно Організація-партнер – Асоціація захисту тварин у місті Жешув (Польща) модернізуватиме існуючий притулок шляхом виконання робіт та придбання інноваційного обладнання. В рамках проекту, як в місті Виноградів, так і в місті Жешув проводитиметься вилов, стерилізація й ідентифікація безпритульних тварин, що створюють реальну загрозу для їх мешканців. Проект матиме суттєвий вплив на вирішення проблеми безпеки жителів на українсько-польському прикордонні: в містах– Виноградів та Жешув.
Вл. інф.