Вийшов у світ черговий дитячий альманах

Презентація третього випуску альманаху дитячої творчості «Дарунок дитячих сердець» відбулася у читальній залі районної бібліотеки для дітей. До нового видання увійшли поетичні, прозові та мистецькі твори дітей – учасників ІІІ районного конкурсу дитячої літературно-художньої творчості «Світанкові роси».
Як наголосила завідувачка районної книгозбірні для дітей Йолана Любка, вихід чергового альманаху є значимою і приємною подією, адже тут вкладена праця, насамперед, юних творчих дарувань нашого району, а також бібліотечних працівників Виноградівської централізованої бібліотечної системи, шкільних бібліотекарів та членів журі. До слова, до його складу увійшли керівник районного відділення МАЛІЖ, керівник літературного об’єднання «Диво моє калинове» Марія Конкіна, поетеса, письменниця, художниця Валентина Костьо, директор Виноградівської РЦБС Катерина Вашкеба, поетеса, бібліотекар, редактор сайту «Виноградівські вогні» Світлана Кедик (саме вона провела дуже важливу роботу по впорядкуванню, художньому оформленню та комп’ютерній верстці видання). Альманах вийшов накладом 100 примірників. Він був виданий за фінансової підтримки Виноградівської міської ради і зокрема мера міста Степана Бочкая, а посприяли цьому депутати міської ради Святослав Гал (також член журі) та Михайло Роман.
Радує те, що учасники конкурсу «Світанкові роси» беруть участь і в інших творчих конкурсах, зокрема, Ганна Кіш та Анастасія Алексик взяли участь у фестивалі молодих авторів «Карпатський пегас». Крім того, Анастасія Алексик та Наталія Баник перемогли в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Творчі канікули», де також брали участь понад 10 талановитих дітей нашого району.
У новому альманасі вміщені твори як переможців конкурсу «Світанкові роси», так і його учасників, а також малюнки юних художників. До слова, тут надруковані твори не лише українською, а й угорською мовою. А малюнок на обкладинці – чудова робота учня 6 класу Олешницької ЗОШ Василя Данковича. Та й загалом, альманах дуже гарно оформлений, а головне – наповнений цікавими дитячими творами.
Теплими і щирими словами вітали юних талантів району члени журі, відзначаючи їх величезний індивідуальний творчий потенціал, любов до поетичного слова, рідної природи, своєї школи, хвилювання за вояків, що зараз на передовій, які вони вдало передали у своїх творах, поділившись своїми думками з оточуючими. Адже дитячий світ – надзвичайно різнобарвний і багатий. Завдяки таким конкурсам у дітей є можливість спробувати свої сили і можливо в майбутньому хтось із них стане відомим поетом, письменником чи художником. Тому старші наставники побажали творчим даруванням не зупинятися на досягнутому, а продовжувати творити і бути успішними на мистецькому Олімпі.
Музичний дарунок для присутніх підготували юні співачки Даринка Хаценюк та Аделька Данко (викладач Світлана Гнетило), виступ яких зустрічали присутні бурхливими оплесками.
Любов ТОКАЧ