Виноградівщина. Це варто побачити!

Минулий тиждень ознаменувався надзвичайно цікавою подією – у актовій залі палацу Перені  відбулася презентація першого туристичного промо-ролика про нашу чудову Виноградівщину. Символічно, що його показ відбувся саме у стінах цього старовинного маєтку, якому присвячені кадри відео. Також у ролику можна побачити й інші найцікавіші архітектурні та природні об’єкти нашого району, а ще особливу увагу тут приділено виноробству, яким традиційно займаються його мешканці.
У залі зібралися всі ті, хто так чи інакше причетний до розвитку туризму у нашому виноградному краї, хто пропагує його неймовірну красу у фото-світлинах, на художніх полотнах, у літературних та музичних творах, на сторінках друкованих видань, а також студенти Виноградівського державного коледжу МДУ.
Дуже доречними були тут роботи місцевих художників, які автори присвятили найвідомішим пам’яткам архітектури, що показані у відео-ролику.
– Ми презентуємо перший промоційний туристичний ролик, який демонструє туристичні родзинки нашого району. Я радий з того, що саме Виноградівський район перший в області представляє даного типу кіно-продукт. Хочу запевнити всіх, що на цьому зупинятися не будемо, адже маємо ще багато сегментів, над якими будемо працювати, аби ще більш ширше показувати загалу туристичну Виноградівщину. Наступні відео-ролики розповідатимуть про красу природи у різні пори року, нашу культуру, народні традиції та звичаї, а також висвітлюватимуть традиційну кухню і, звичайно, еко-продукцію, – наголосив голова райдержадміністрації Михайло Русанюк.
Промо-ролик став не єдиною новинкою туристичної Виноградівщини, яку представили загалу. Завідувачка сектору туризму та транскордонного співробітництва Валентина Горнецкі розповіла про новий туристичний салоган, який пропонує туристам багатогранну привабливість нашого району. «Виноградівщина. Це варто побачити! Це варто відчути! Це варто спробувати!» – так звучить головний слоган Виноградівського району, спрямований на популяризацію краю, як цікавої туристичної території, закликаючи їх оцінити та відчути його природні та архітектурні принади, а також дає можливість спробувати смак традиційних страв»,– сказала вона.
Крім цього, на заході було нагороджено подяками райдержадміністрації за внесок у розвиток та популяризацію туризму колектив еко-ферми «Карпатський буйвіл» та творчу команду телеканалу «Перший кабельний», який працював над зйомками промо-ролика.
На завершення організатори презентували офіційну дату фестивалю «Угочанська лоза – 2018» – це 5-6 травня і запросили всіх взяти участь у головному святі Виноградівщини.
Любов ТОКАЧ