Виноградівська райлікарня отримала сучасне хірургічне обладнання

ТОВ «Джентерм Україна» є постійним спонсором Виноградівської райлікарні. От і минулого тижня у Міжнародний день добра вони вкотре зробили добру справу: у хірургічне відділення завітали директор підприємства Чобо Орбан та кадровик Жанна Сікора із сучасним медичним обладнанням. Щедрих благодійників привітно зустріли головний лікар райлікарні Надія Онисько, завідувач хірургічним відділенням Василь Бесага, медперсонал відділення.
– Проведення лапараскопічних хірургічних втручань на базі Виноградівської районної лікарні започатковано в грудні 2009 року. проведення протягом семи років понад 600 хірургічних втручань є свідченням того, що дану апаратуру ми використовуємо правильно, за призначенням. По медичну допомогу до нас звертаються не лише жителі Виноградова та району, а й приходять люди з інших районів Закарпаття, навіть із-за кордону. Лапараскопічні операції є менш затратними, короткий післяопераційний період, а отже, і менший термін зазначено в листку непрацездатності. Тепер ми отримали нове лапараскопічне обладнання для проведення чисто урологічних (лікування аденоми простати) та гінекологічних (видалення кісти, незначних кровотеч і невеликих розмірів фіброміоми) операцій. Ми щиро вдячні керівництву ТОВ «Джентерм Україна» за допомогу і обіцяємо в якомога короткий термін освоїти подаровану нам апаратуру, – зазначив завідувач хірургічним відділенням Василь Бесага.
– Ми продовжуємо добру традицію «Джентерм Україна» (колишнє «ВЕТ Автомотив-Україна») дарувати Виноградівській райлікарні медичне обладнання. Щиро сподіваємося, що завдяки цьому обладнанню ви будете робити операції швидше і якісніше, а найголовніше, здоровлення та відновлення пацієнтів буде відбуватися швидше і легше. На території нашого підприємства існує медичний фонд. Це дуже унікальна програма, яка впродовж багатьох років дає можливість підтримувати фінансами наших працівників та членів їх сімей (чоловіка або дружину та дітей), які серйозно захворіли. Я переконаний, що це обладнання в хороших руках і буде приносити користь людям. Сподіваюся, що інші підприємці побачать наш хороший приклад і ми матимемо послідовників, – сказав директор підприємства Чобо Орбан.
Начальник відділу кадрів Жанна Сікора зазначила, що позаяк вона відповідає за кадри, із власного досвіду знає, наскільки важливо, аби працівник отримав якісну медичну допомогу і якомога швидше став до роботи. «З нашого боку – це жест добра. Нам завжди хотілося допомагати районній лікарні. Тож ми бажаємо лікарям продовжувати цю естафету добра і дарувати його своїм пацієнтам. Хай цей ланцюжок добра буде безкінечним. Також щиро дякуємо всьому медперсоналу райлікарні за те, що торік ви надали якісну, професійну медичну допомогу нашим македонським колегам. Було приємно, коли вони схвально відгукувалися про українську медицину», – констатувала Жанна Павлівна.
– Від імені адміністрації лікарні, особисто від себе та всіх колег висловлюю щирі слова вдячності вам, шановні гості, та особисто генеральному директору – пану Йоргу Еверсу, котрий протягом семи років вкладає кошти не тільки в своє підприємство, а й у нашу лікарню, купляючи обладнання, яке ми не можемо із власного бюджету придбати. Завдяки цьому обладнанню ми зможемо надавати якіснішу медичну допомогу жителям нашого району. Я бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоровя, незай ваше підприємство збагачується новими досягненнями, хай здобутки будуть вищими на всіх рівнях. Щиро зичу, щоб ваш бізнес процвітав, а рука даруючого ніколи не збідніє, – подякувала благодійникам головний лікар райлікарні Надія Онисько.
Наталія ШАРКАДІ