Захоплюється дітьми і створює їм казковий світ

У Новосільській бібліотеці-філії вже стало доброю традицією проводити «Бал-карнавал». Кожного року його організацією займається завідувачка сільської книгозбірні Мелінда Молнар. Тож дві неділі поспіль у нас відбувалися цікаві заходи. І знову запанував у дитячих душах святковий настрій, який розпочався з карнавалу для дошкільнят та найменших новосільчан.
У святкуванні взяли участь 17 діточок разом із матусями, котрі за мить перетворили своїх малят у чудових казкових персонажів. А минулого тижня веселощі продовжили 23 дітей шкільного віку, які зібралися на захід під назвою «Поїздка у світ казок». Спочатку всі казкові герої представили себе всім присутнім у залі. Затим захід продовжили цікаві вікторини та конкурси.
Діти і дорослі провели час дуже цікаво та надзвичайно корисно – читали книжки, збагачувалися інформаціями та гралися досхочу. Довподоби були їм веселі пісні і танці, а також смачні ласощі солодкого столу. Наприкінці програми всі учасники були нагороджені різними призами та подарунками, які організаторка підготувала з неабияким натхненням. Серед них були і м’які іграшки, і замальовки, книжки та солодощі. Особливим сюрпризом стали виграшні лотереї, власники яких змогли оздоровитися і приємно відпочити у теплому басейні Карачинського ліцею, за що щира вдячність спонсорам.
Радощам не було меж, почувалися всі затишно. Не хотілося дітлахам повертатися додому, мабуть тому, що поряд були привітні та щирі люди, які перетворили звичайні буденні дні на барвисте свято. Ці незабутні враження майже назавжди закарбуються у дитячих серцях.
Батьки учасників заходу висловлюють щиру вдячність Мелінді Молнар за таку чудову казкову мандрівку, яку вона подарувала маленьким жителям Нового Села, не шкодуючи енергії та часу. Вже неодноразово вона показала свою віддану працю та душевну любов до дітей, так як не тільки організовує для них різні святкові заходи, а майже щодня прививає їм щось нове та хороше. Дай, Боже, цій людині доброго здоров’я, невичерпної енергії та подальшого натхнення у виховуванні майбутнього покоління.

Ріта Мезей