«Дарунок дитячих сердець» запалив нові творчі зірочки

У переддень Дня Святого Миколая у читальній залі Виноградівської районної бібліотеки для дітей було тепло від дитячих посмішок та по-новорічному загадково від особливої атмосфери, яку підготували працівники книгозбірні. Тут відбулася презентація чергового альманаху дитячої творчості «Дарунок дитячих сердець» – інтелектуальне святкове дійство, яке зібрало творчу юнь нашого краю та їхніх наставників. Вихід у світ своєрідного творчого звіту – це велике досягнення і результат кропіткої праці обдарованих діток – учасників районного конкурсу літературно-художньої творчості «Світанкові роси», бібліотекарів Виноградівської ЦБС та шкільних книгозбірень.
Вітаючи учасників презентації, заступник директора Виноградівської РЦБС, завідувачка районної бібліотеки для дітей та редактор даного видання Йолана Любка зазначила, що вихід нового четвертого альманаху став справжнім подарунком від Святого Миколая не лише для творчої юні, а й усім поціновувачам поетичного та прозового слова, а також образотворчого мистецтва. Подякувала всім спонсорам за підтримку, а також висловила впевненість, що ювілейний п’ятий альманах має стати ще кращим і більш наповненішим не тільки новими неперевершеними творами діточок з усіх куточків нашого району, а й цікавими малюнками. Побажала всім успіхів у новому році, міцного здоров’я для ще більшої наснаги творити й розвиватися.
Теплі слова привітань талановитим дітям адресували члени журі – голова районного відділення ГО МАЛІЖ та керівник літоб’єднання «Диво моє калинове» Марія Конкіна, поетеса, редактор інтернет-видання «Виноградівські вогні» Світлана Кедик, депутат Виноградівської міської ради Святослав Гал, начальник відділу культури РДА Василь Югас, директор Виноградівської РЦБС Катерина Вашкеба. Вони в чергове побажали маленьким авторам не зупинятися на досягнутому, досягати своєї мети, адже, отриманий свіжий примірник – це не лише перемога, а й путівник у майбутнє, а ще – приклад для їхніх ровесників розвивати свої власні таланти.
Приємним сюрпризом для присутніх став виступ юних вихованців ДШМ ім. Б. Бартока Даяни Білак, Аделі Данко, Єлизавети Старости, Дарини Хаценюк та Корнелії Шпірь (керівник Світлана Гнетило), які виконали чудові святкові музичні номери, а дорослі і діти, плескали їм у такт, підтримуючи ритм мелодій.
Завершилася презентація врученням нового примірника «Дарунку дитячих сердець» та спільним фото на згадку про чудову подію, яка, переконана, закарбується в пам’яті кожного з них на все життя.

Любов ТОКАЧ