День молоді у Виноградові: азартно і видовищно

Минулої неділі у нашому місті весело і цікаво відзначили День молоді. Тут було багато розваг і для молодих людей, і для батьків з малечою, а також для тих, у кого, не зважаючи на поважний вік, душа завжди молода.
Розпочалося свято біля пам’ятника виноробу «Парадом вишиванок», якого, до слова, теж вбрали у вишиту сорочку. Тут гостей розважали народними піснями троїсті музики, оригінальним флеш-мобом порадували учасники хореографічного колективу «Галактика». Ведучий Святослав Гал запросив дівчат вбрати барвистими стрічками кураговлю – на щастя, а потім всі закружляли у веселому хороводі.
Відтак святкова колона попрямувала до парку Перені, де й проходили основні спортивно-розважальні заходи. Їх організатори запланували чимало і на будь-який смак.
Спочатку відбулося дефіле у вишиванках, після чого кожен охочий зміг сфотографуватися у народному вбранні в облаштованій фото-зоні.
Дуже весело пройшов конкурс зі швидкісного пиття квасу. Серед юнаків кращим був Олександр Головчак і отримав літру білого квасу, а з-поміж дорослих беззаперечну перемогу отримав Володимир Корпош, котрому вручили диплом, блок чорного квасу і набір бокалів.
Неподалік всі бажаючі змогли зареєструватися і взяти участь у відкритому чемпіонаті з дартсу, а також у стрільбі з лука. Крім цього, на території парку проходили квести, різноманітні майстер-класи, цікавинки та конкурси.
Для бібліоманів бібліотекарі Виноградівської районної книгозбірні розгорнули виставку молодіжної літератури «Драйв-книги для молоді» з підрозділами «Книги, здатні «винести мозок», «Book-спокуса» та «Ульотне читання», провели гру «Питання-відповідь», де можна було отримати в подарунок словничок «Фінджа» від місцевих авторів Валентини Костьо, Валентини Горнецькі та Світлани Кедик. Працівники районної бібліотеки для дітей залучали батьків і малечу до цікавих пізнавальних забав, майстер-класів та бібліотечного квесту «Слідство ведуть знавці».
Чи не найбільше охочих виявили бажання позмагатися у конкурсі паперових літачків, де завданням було не тільки його виготовити, а й продемонструвати найвитриваліший і найдовший політ. Адже переможець отримав цінний приз – квадрокоптер від головного спонсора заходу, депутата обласної ради Владіслава Поляка.
Загалом свято було видовищним і насиченим: навколо працювали атракціони і розваги, ятки зі смаколиками, реалізовувалася сувенірна продукція та іграшки.
Веселого музичного настрою присутнім додавав виступ джаз-банди «Севлюш Діксі-Бенд».
Завершилося святкування Дня молоді неймовірним звітнім концертом вихованців студії «New Art» на головній сцені парку Перені, кожен виступ яких присутні вітали бурхливими оплесками.
Любов ТОКАЧ