Допоможімо врятувати життя нашого земляка

Шановні читачі! До нашої редакції звернувся уродженець Затисівки, а нині мешканець Каменя-Каширського, що на Волині, Олександр Лемак, родина якого опинилася у вкрай важкій ситуації, з якої самотужки вибратися не може. Їхньому синові Роману Лемаку 1986 року народження поставлено невтішний діагноз: «цироз печінки вірусної етіології (HBV)» і тому терміново необхідна пересадка донорського органу.
Так склалася доля, що батьки не могли мати своїх дітей, а всиновили п’ятирічного хлопчика з Виноградівсього дитбудинку. У шкільному віці в Романа виявили вірусний гепатит B, тому все своє життя довелося жити з цим тривожним діагнозом. Він постійно робив необхідні обстеження, коли потрібно було підліковувався. Однак, на жаль, настав невтішний момент – стан його здоров’я значно погіршився. Лікування у районній та обласній лікарнях не дало бажаного результату. Після обстеження у Національному інституті хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова медики зробили висновок, що потрібна трансплантація печінки.
Чоловік благає всіх мешканців краю допомогти врятувати його єдиного сина Романа, життя якого через важку недугу може обірватися будь-якої миті. Щоб цього не сталося, йому необхідно в найкоротші строки провести дороговартісну операцію. Наразі чекають остаточних результатів аналізів можливого донора. Коли ж вони будуть, планують провести оперативне втручання. Вартість операції в Україні складає 50 тисяч доларів, а за кордоном ще дорожче – 100-150 тис. доларів.
Рідні перебувають у розпачі і не знають, де взяти такі великі кошти. Щоденний потік думок про те, як врятувати Романа, не дає їм спокою. Тому вони звертаються до всіх благодійників нашого краю та небайдужих земляків із великим проханням про допомогу.
Номер карткового рахунку в ПриватБанку, на який можна переказувати кошти: 5168757302372687 (Роман Олександрович Лемак). Кошти також можна перерахувати в Ощадбанк на р/р 3739790404,  ЗКПО 09303328, МФО 303398 з позначкою «для зарахування на поточний рахунок 26255500703858».
Будьмо благородними і допоможімо нашому землякові Романові Лемаку вилікуватися, а його дитині, яку носить під серцем дружина Леся, не втратити батька.