Голова райдержадміністрації зустрівся із спостерігачами моніторингової місії ОБСЄ

IMG_5527_копія

13 квітня голова Виноградівської районної державної адміністрації Михайло Русанюк провів зустріч із спостерігачами ОБСЄ п.Денешем Декань та п.Мірославом Демко. Під час зустрічі обговорювались три основні аспекти моніторингової місії, а саме: реформа децентралізації влади; загальна ситуація з безпекою в районі, а також питаня організації роботи з внутрішньопереміщеними громадянами та учасниками АТО.
В ході зустрічі Михайло Русанюк довів до відома високопоставлених гостей, що з метою проведення реформи органів місцевого самоврядування здійснюється значна інформаційно-розяснювальнювальна робота серед населення.
Голова райдержадміністрації також інформував спостерегачів, що у районі є 186 переселенців, переважна більшість яких проживають у своїх родичів або орендують житло. Жодних конфліктних ситуації з переселенцями не виникало, жителі району всіляко прагнуть їм допогти.
Голова РДА довів до відому присутніх, що сьогодні на обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 352 учасники антитерорестичної операції. Для них систематично виділялися кошти з місцевих бюджетів, придбано квартири. В честь загиблих воїнів АТО переіменовано 11 вулиць в населених пунктах району. В школах, де вони навчалися, будуть встановлені меморіальні дошки.
За повідомленням Виноградівської РДА