Краса, жіночність і елегантність

Саме так можна сказати про надзвичайно колоритну експозицію, яка минулої неділі відкрилася у виставковій залі «Імпасто». Свої роботи на огляд загалу представили п’ять майстринь із Виноградівщини. Учасниці виставки – прекрасні жінки, різні за віком і професіями, але вони мають спільну улюблену справу – захоплюються рукоділлям. Домогосподарка Оксана Мигляс з Оноку вишиває хрестиком та бісером 15 років і робить це надзвичайно задушевно та по-особливому трепетно. Психолог Богдана Задорожна з Королева тільки нещодавно спробувала вишивати, але їй це успішно вдається. Подивували своїми талантами і виноградівчанки. Наталія Данкович працює керівником школи центру зайнятості та дозвілля «Розумашки» та у реабілітаційному центрі. Вишивати вміє з дитинства і завжди дивує оригінальними витонченими роботами. Понад 10 років вишиває хрестиком лікар лабораторного центру Наталія Гірка. Неможливо не захоплюватись творами її рук, а особливо портретами. А ось Олена Капустянова за спеціальністю – інженер-технолог, конструктор швейних виробів, але два роки тому захопилася декупажем пляшок. Слід зазначити, її роботи вражають елегантністю і витонченістю, є справжніми витворами мистецтва, хоча за ними ховаються звичайні пляшки.
По-весняному барвиста виставка, де представлені картини, вишиті бісером, хрестиком та технікою «малювання камінням», а також роботи, виконані технікою декупажу привертають увагу своєю жіночністю і елегантністю, милують око і задаровують красою. Кожен витвір передає душевне тепло та естетичну довершеність.
Привітали майстринь із такою чудовою експозицією керуюча «Імпасто» Валентина Костьо, начальник відділу культури Василь Югас. А всі присутні змогли насолодитися багатством кольорів і нескінченим потоком фантазії, що втілені жіночими руками у неймовірну красу, з якою охоче поділилися майстрині. Відвідайте виставку і пориньте у чарівні кольорові відчуття.
Любов ТОКАЧ