ТОВ «Флоріан Шуз» поповнює бюджет України

Пройшло тільки рік, як ми спілкувалися з генеральним директором ТОВ «Флоріан Шуз» Мауріціо Флоріан, а на підприємстві вже відбулися певні зміна. Одна з яких – новий керівник. До того ж тут планують розширити обсяги виробництва, а, отже, відповідно, збільшити кількість працівників. Про це нам розповіла виконавчий директор та головний бухгалтер підприємства Ганна Агій.
– ТОВ «Флоріан Шуз» на Виноградівщині діє вже понад 7 років. Основний вид діяльності – виробництво взуття. Створене воно з метою  виробничої, торговельної, посередницької діяльності, надання послуг населенню та задоволення потреб в товарах народного споживання, виробах виробничо-технічного призначення, надання послуг матеріального та нематеріального призначення, створення мережі  оптової та роздрібної торгівлі. Підприємство виробляє сучасне спортивне взуття із натуральних матеріалів. Якість взуття відповідає вимогам нормативних документів, а продукція, що підлягає обов’язковій сертифікації, – підтверджується сертифікатами відповідності, – розповідає Ганна Іванівна. – Обсяг реалізованої продукції за 2015 році склав 69 985 051 грн., а в 2016-му – 88 618 600 грн. Середньооблікова чисельність працівників складає 620 чоловік. При найсприятливіших обставинах прогнозується подальше зростання обсягів виробництва та продажі, оскільки є велика кількість замовлень і потрібно їх своєчасно виконувати. За словами керівника, ТОВ «Флоріан Шуз» зацікавлене у взаємовигідному співробітництві з вітчизняними і зарубіжними виробниками, комерційними підприємствами та організаціями у питаннях вдосконалення виробництва, впровадження нового прогресивного устаткування, забезпечення постачання високоякісними матеріалами та фурнітурою, моделювання, формування широко розвиненої мережі ринків збуту в різних регіонах як України, так і інших країн.
– На підприємстві освоєні передові технологічні процеси по всьому циклу виготовлення взуття: від отримання взуття до пакування готової продукції з використанням прогресивного технологічного обладнання. Ми постійно удосконалюємо технологію виготовлення та нарощування виробничих потужностей. На даний час ми робимо пошив з давальницької сировини і тільки заготовку верху взуття, а підошви встановлюють в Румунії. Звідти взуття прямує в Італію і вже там готова продукція потрапляє на прилавки до покупців. Взуття, котре ми продаємо в мережі магазинів – «Імпорт-40» з Італії, – продовжує свою розповідь Г. І. Агій. – У цеху Виноградова працює 122 чоловік, проте готові запустити ще одну лінію. У Рокосові Хустського району працює 498 осіб. Через невеликий час в Хусті  відкриється взуттєва фабрика, яка забезпечить роботою понад 800 чоловік. Своїми успіхами ми зобов’язані усім працівникам підприємства. Вони мають досвід і бажання працювати. Засновник Мауріціо Флоріан живе за принципом: до підлеглих треба ставитися з належною повагою та порозумінням, при потребі – підтримати й допомогти. Маємо свою власну їдальню, зранку щодня безкоштовно видаємо булочки для працівників, виплачуємо 13-ту зарплату,  середня заробітна плата за  2016 рік склала – 6092 грн. Навіть прибиральниця у нас має більше 3200 грн. на місяць.
Наталія Кобаль