Творча зустріч з Володимиром Шовкошитним

Цими днями книголюби нашого краю мали чудову нагоду в черговий раз зустрітися та поспілкуватися з відомим українським поетом, прозаїком і публіцистом, доктором філософії в галузі політології, професором, громадським, політичним та державним діячем, директором видавництва «Український пріоритет» Володимиром Шовкошитним.
Творчий захід відбувся у читальній залі районної бібліотеки. Автор презентував читачам свої власні твори та книги, що вийшли у видавництві. За освітою він технік-геофізик. Володіє українською, білоруською, польською та російською мовами. Його творчість відзначена численними літературними нагородами: лауреат премій імені О. Бойченка, імені М. Островського, ім. В. Стуса за роман «Білий кречет», міжнародних премій ім. М. Гоголя «Тріумф» за роман «Боривітри», імені Г. Сковороди «Сад божественних пісень» тощо. Він також є почесним професором-асистентом університету південної Флориди (США), а в 2016 році нагороджений медаллю «Івана Мазепи».
Цікавим і змістовно насиченим було спілкування з цією надзвичайно ерудованою людиною. Володимир Шовкошитний поділився із присутніми фактами своєї надзвичайно насиченої біографії. Однією з яскравих її сторінок є те, що він був активним учасником Революції Гідності і стояв на барикадах разом зі своїми синами, один із яких захищав українську незалежність на Донбасі.
Наразі письменник займається ще й видавничою діяльністю, тому привіз до нашого міста декілька нових книжок вже відомих українських авторів та презентував проби пера молодих поетів і письменників. Це були видання у різних стилях та жанрах літератури, призначені для читання як дорослій аудиторії, так і дітям. Розповідь про кожну з них була надзвичайно захоплюючою, тож і не дивно, що кожен із присутніх придбав собі книжку.
Під час зустрічі автор зробив презент читачам районної книгозбірні і подарував книги, які вийшли у видавництві «Український пріоритет».
Любов ТОКАЧ