Вантажівки більше не їздитимуть через Виноградів (ОФІЦІЙНО)

Мешканці Виноградова можуть зітхнути з полегшенням, оскільки великовагові транспортні засоби не їздитимуть більше через центр міста. Натомість вантажівки повернуться до свого старого маршруту через канал Верке у м. Виноградів. Про це у відповіді на звернення народного депутата України Владіслава Поляка запевнив голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко.
«За результатами робочої наради було вирішено, що […] Служба автомобільних доріг у Закарпатській області повинна розробити згідно з установленими вимогами індивідуальні схеми організації дорожнього руху, […] а також спільно з Берегівською міською радою розглянути питання щодо відновлення руху великовантажних транспортних засобів через р. Верке у Берегові на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня км 0+030 та вжити всіх необхідних заходів щодо ремонту та укріплення мостового переходу для безпечного проїзду», – ідеться у відповіді із Закарпатської ОДА.
Нагадаємо, що у місті Виноградів виникла напружена ситуація через те, що вантажні автомобілі, рухаючись вулицями, які для цього не призначені, руйнували не лише дорожнє покриття, а й прилеглі будинки виноградівців. У зв’язку з цим народний депутат від округу Владіслав Поляк звернувся до очільника області і керівника служби автомобільних доріг з проханням знайти шляхи вирішення проблеми. За кілька років ситуація нарешті зрушила з так званої «мертвої» точки і зміна руху вантажівок відбудеться найближчим часом.
Прес-служба Владіслава Поляка