Визначено «Суперчитача Виноградівщини»

У Виноградівській районній бібліотеці для дітей пройшов ІІ районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2020» для учнів 6-7 класів. За звання «Суперчитач Виноградівщини» цього разу змагалося 27 учасників – переможців І туру конкурсу.
Привітала юних читачів та їхніх наставників директор дитячої книгозбірні Йолана Любка, котра наголосила, що конкурс проходить вже 16 рік і щороку в ньому бере участь багато школярів, котрі люблять читати книжки. Адже основною метою його є саме заохочення дітей до читання. Переможці ІІ етапу братимуть участь в обласному турі і боротимуться за головний приз – поїздку до Львова на фестиваль «Книгоманія».
Оцінювали юних читачів члени журі, до складу якого випала честь увійти і мені, а також викладач міської ЗОШ №2 Тетяна Товт – голова журі, директор Виноградівської РЦБС Катерина Вашкеба, письменниця Валентина Фадєєва, Йолана Любка та представник спонсора Оксана Ярина.
Забігаючи наперед зауважу, що всі учасники підготувалися до конкурсу відповідально, виконали всі умови, цікаво презентували присутнім свої улюблені книжки, вражали гарно оформленими читацькими щоденниками, а свої виступи доповнювали віршами та цитатами. Було видно, що діти добре володіють матеріалом, а їхні цікаві розповіді мотивували й інших прочитати, представлену ними книжку. Тому й визначити найкращого серед такої кількості начитаних дітей було дуже непросто.
Щоб обрати переможця членам журі довелося брати до уваги кожну деталь, зокрема, кількість прочитаних книжок, вміння висловлювати думку, характеризувати героїв, чітко відповідати на питання. Загалом кожен учасник ІІ районного етапу «Книгоманія-2020» був відзначений грамотою та подарунком. А «Суперчитачем Виноградівського району» цьогоріч стали учениця 6 класу Виноградівської гімназії Тетяна Келемен та учениця 7 класу Вилоцької ЗОШ №1 Дарія Зарічанська, котрі змагатимуться за головну перемогу на обласному етапі.
Протягом усіх років генеральним спонсором конкурсу є директор ТОВ «Експерт» Євгеній Ярина, який організовує «солодкий стіл» для наших юних книгоманів. А на завершення відбулася традиційна фотосесія на згадку про цікаву зустріч у колі читацької родини.
Любов ТОКАЧ