Вшанували загиблих героїв

21 листопада – сумний день в історії України, адже знаменується початком двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Саме у цей день небесного воїна – святого архістратига Михаїла близько десятої години ночі на Майдані Незалежності в Києві зібралися люди, незгодні з зупинкою євроінтеграційних процесів. Вони вирішують провести тут ніч. Так почався Євромайдан, що переріс у Революцію Гідності. Тож символічним є те, що цього дня вшановують героїв Небесної Сотні та захисників, що полягли за цілісність і суверенітет нашої держави у неоголошеній війні на Донбасі.
На вечорі-пам’яті «Україна – територія гідності та свободи» у міському будинку культури зібралося багато людей – влада, громадські активісти, волонтери, ветерани війни і праці, учнівська юнь. На великому екрані під акомпанемент журливих пісень транслювали страшні сюжети трагічних моментів революції, світлини загиблих героїв Небесної Сотні, підсвідомо перенісши всіх присутніх у той буремний період. Емоційними були й виступи вокального ансамблю учнів Великопаладської дитячої школи мистецтв та солістки Каріни Біров (керівники Ізабелла Товт та Інна Теремта), вокального тріо викладачів Олешницької ДШМ, вокального дуету учнів Виноградівської ДШМ ім. Б. Бартока (керівник Світлана Гнетило), хореографічного колективу Виноградівської ЗОШ №8 на чолі з Андріаною Фізер та викладачів Широківської ДШМ. До глибини душі пронизували тематичні вірші, у виконанні викладачів Широківської ДШМ Маріанни Стецько, Сабіни Гелл та Олександра Дубровки.
В. о. командира 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади, підполковник Іван Стахів вручив дружині загиблого солдата АТО Золтана Балажа Вікторії та їхній  маленькій донечці орден «За мужність» ІІІ ступеня − посмертно.     
На завершення відзначення Дня Гідності та Свободи голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк та його перший заступник Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко та керівник апарату Єлизавета Арвай, заступник міського голови Василь Ціцей та секретар міської ради Катерина Зеленяк поклали корзини з квітами до стели пам’яті героїв України.
Наталія Кобаль