Юлія Драгун презентувала нову книгу

У Виноградівській дитячій книгозбірні відбулася презентація поетичної збірки відомої авторки Юлії Драгун під назвою «Калинові береги». До книги увійшли як зовсім нові, так і кращі твори, що вже побачили світ.
«Калинові береги» – 4561 книга Всеукраїнського державного ордена дружби народів видавництва «Карпати». Загалом, нинішній рік для Юлії Юріївни ювілейний – вже 10 років минуло з того часу, як письменниця видала першу книжку. Юлія Драгун – авторка 19 збірок оригінальних казок, веснянок, колисанок, п’єсок та віршиків-бесконечників. Серед її творчого доробку особливими є книжки, написані для дітей.
Юлія Юріївна давній друг дитячої бібліотеки, у нашій тісній співпраці з нею презентувалися відомі всім любителям поетичного слова книжки: «Хто раніше всіх стає», «Горнятко доброти», «Веселімось верховинці». Цьогоріч ми вже вдруге зібрались таким широким колом у стінах нашої книгозбірні – нещодавно, у березні, ми презентували юним читачам збірку оповідань та казок «Як гарно мати друзів», а наразі представили «Калинові береги».
Привітали авторку з виходом книжки начальник відділу культури РДА Василь Югас, директор Виноградівської РЦБС Катерина Вашкеба, керівник районного відділення ГО МАЛІЖ Марія Конкіна, журналіст і письменник Василь Горват, голова обласного науково-культурологічного товариства ім. О. Духновича Юрій Продан та інші.
Чудовим подарунком для авторки стали виступи учнів міських ЗОШ №1 і №2 та Виноградівської ДШМ імені Б. Бартока, які виконували пісні, декламували вірші, а також розгорнули третій розділ книжечки і нагадали всім про літери українського алфавіту.
Ми щиро вдячні Юлії Юріївні за те, що вона радо йде на зустрічі з читачами своїх книг і бажаємо їй, щоб їх у неї було ще багато…
Йолана ЛЮБКА,
завідувачка районної бібліотеки для дітей