Захист традиційних сімейних цінностей набирає обертів

У четвер у Виноградівській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч робочої групи, котра створилася з метою організації національної сімейної стратегії. На зібрання приїхав представник міжнародної громадської організації «Наша спадщина» Роман Голованов з Києва, щоб почути нові пропозиції та зауваження від активістів та керівників громадських організацій, які долучилися до цієї благородної справи. На зустрічі виступила директор Виноградівської ЦРБС Катерина Вашкеба, яка у своєму виступі розказала, що до справи по збереженню традиційних сімейних цінностей приєдналися, крім тих, котрі були присутні із самого початку, ще такі громадські організації, як «Малокопанське городище» та «Рух за здоров’я та добробут», а також долучився головний спеціаліст служби у справах дітей Виноградівської РДА Василь Січ. У всіх мета одна – щасливі діти та родини. На заході в основному обговорювалося питання про залучення до новоствореної групи ще більше громадських організацій, активних просімейних жителів Виноградівщини.
Крім того, завдяки активним учасникам зібрання, створено календарний план подій, яка містить загальні сімейні заходи, конкурси та вуличні акції. Зокрема, «День сім’ї», «День спорту», «День захисту дітей», «День молоді», «Сімейний майстер клас»,«День батька» та інші.
У мережі Фейсбук створено групу «Форум сім’ї», яка відкрита для розвитку та захисту традиційних сімейних цінностей, привернення уваги до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідації зусиль мешканців Виноградівщини щодо формування та реалізації Національної сімейної стратегії. Сподіваємося, що жителі нашого прекрасного міста не залишаться осторонь проблем у сім’ях і найближчим часом приєднуватимуться до нашої групи.
Ріта Мезей