Гостинний Виноградів запрошує на конкурс-фестиваль!

Зовсім скоро до нашого міста завітають учасники ХІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона – 2017» імені Андрія Гріги. Містяни пам’ятають і шанують маестро, якого поправу називають натхненником і батьком конкурсу-фестивалю. Нещодавно за активну громадську позицію, популяризацію  різних жанрів мистецтва серед молоді, пошук молодих талантів засновнику Міжнародного фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона»  Гріга Андрію Андрійовичу посмертно було присвоєно високе звання «Почесний громадянин міста Виноградів».
Засновником і головним спонсором «Кришталевих грон» є Виноградівська міська рада. Наразі ж повним ходом іде підготовка до цього свята мистецтва, яке стало однією з родзинок заходів, що проводяться у рамках святкування Дня Виноградова. Нам вдалося, як кажуть, заглянути за лаштунки конкурсу-фестивалю і дізнатися деякі його секрети.
За словами директора фесту Юрія Сидора, щороку оргкомітет намагається подивувати учасників та гостей «Кришталевих грон», зробити захід таким насиченим і цікавим, який би запам’ятався надовго. Наразі створено нові логотип конкурсу, а також сайт, роздруковується атрибутика, ведуться роботи над тим, якими б ще цікавинками його наповнити, щоби всі змогли незвично і весело провести свій вільний час.
Основна програма залишається незмінною. Для конкурсантів буде проведено вечір знайомств, шоу-конкурси «Міні-міс» та «Міс» – «Кришталеві грона – 2017», дискотеки, екскурсії краєм, зустрічі, відпочинок на природі. Заїзд учасників розпочинається 23 серпня, затим проходитимуть конкурсні дні, а 28 серпня за традицією гала-концерт. Оцінюватиме конкурсантів професійне журі, до складу якого увійшов учасник «Голосу країни» Ян Костирко з Харкова.
Для того, щоби краще відчути неймовірну атмосферу нашого виноградного краю, дізнатися про його традиції кожен учасник отримає на згадку сувенір із емблемою фесту.  До прикладу, минулого року це була домоткана торбинка. Цього року організатори подивують кондитерським виробом чудового майстра, який він буде, дізнаємося зовсім скоро.
Наразі вже подано 30 заявок від конкурсантів – це і окремі виконавці, і колективи. Та це не остаточна цифра, бо найбільший ажіотаж очікується попереду. Але відомо, що на ХІХ Міжнародний конкурс-фестиваль «Кришталеві грона-2017» приїдуть учасники з Білорусі, Молдови, Румунії, Польщі, Грузії, Угорщини, багато конкурсантів з різних куточків України і, звичайно, Закарпаття. Також подали свої заявки таланти з Виноградівщини, за яких ми будемо щиро вболівати. До мальовничого Виноградова завітають і почесні гості, і колишні переможці конкурсу, які порадують глядачів своїми виступами. Вести гала-концерт буде добре знана «Наша файта», а музичним гостем стане відома в краї група «Марина і Ко». Але це ще не всі секрети, про які нам вдалося довідатися. Впевнені, свято вас, як завжди, здивує. Тож гостинний Виноградів щиро запрошує всіх до нас на неймовірне свято пісні і танцю «Кришталеві грона – 2017»!
Любов ТОКАЧ