Спортивний майданчик із штучним покриттям – для ком’ятівських школярів

Обов’язок дорослих – дбати про дітей, про їх здоров’я. Адже недарма народна мудрість каже, що в здоровому тілі – здоровий дух. Найбільше підростаюче покоління загартовує та розвиває спорт, для повноцінного заняття яким не останню роль відіграють належно створені умови.

Цієї події з нетерпінням чекали всі жителі Великих Ком’ят, а особливо – діти. Нещодавно на оновленому подвір’ї сільської одинадцятирічки відкрили чудовий спортивний майданчик із штучним покриттям, збудований за бюджетні кошти. Тут хлопці та дівчата вже мають змогу грати у футбол та волейбол. Відкрите міні-поле і для сільської футбольної команди, адже посильну допомогу внесли і підприємці села.

Чудову концертну програму з нагоди радісної події підготували учні 5-10 класів. Артистично, гармонійно та феєрично хлопці та дівчатка співали українські пісні та виконали запальні танці. Односельці кожен наступний виступ юних аматорів вітали гучними оплесками та оваціями.

Після урочистостей, забити перший м’яч у нові ворота випала честь ветерану футболу села Василю Левку та його онуку Івану Ціпу. Вже відбулися перші баталії. Чотири дитячо-юнацькі футбольні команди Великоком’ятівських одинадцятирічки та дев’ятирічки, Оноцької та Боржавської шкіл, зіграли між собою дружні матчі. Перемогу отримали господарі поля – учні ЗОШ І-ІІІ ступенів, футбольній команді ЗОШ І-ІІ ст. дісталося срібло, а бронза – за футболістами Боржавського.
Вл. інф.