Сучасний дитячий майданчик радує малят в Олешнику Обнова з’явилася завдяки спільним зусиллям сільської влади та СТОВ «Агро-Лучки»

Певний час гойдалки й гірки на новому дитячому майданчику в центрі села пустували. Як і по всій Україні, в Олешницькій сільській раді суворо дотримувалися карантинних обмежень, пов’язаних зі зменшенням поширення коронавірусної інфекції. Щоб ні в кого не виникло спокуси погратися, майданчик обгородили обмежувальною стрічкою. На щастя, тепер дітлахи вже сміливо можуть бавитися, розважатися на лазанках та інших ігрових конструкціях.
Як розповів Олешницький сільський голова Степан Попович, у селі давно назріла потреба створити достойний осередок дозвілля для малечі. Актуальність цього питання пов’язана із значною кількістю дітей, як дошкільнят, так і школярів. Так, у Олешницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів навчаються 700 учнів. Працюють два дитсадки: ДНЗ № 2 та ясла-садок, де налічується майже 200 вихованців. Останній заклад наразі в процесі добудови, всі зусилля спрямовані на те, щоб доробити другий поверх. На жаль, дошкільною освітою в селі ще не охоплено близько сотні дітей віком від двох до шести років.

До сільського голови Степана Мироновича неодноразово зверталися і окремі жителі, і деякі організації з проханням встановити дитячий майданчик. У цьому важливому питанні вирішили заручитися підтримкою надійного інвестора – СТОВ «Агро-Лучки» Українського аграрного холдингу, що вирощує сільгоспкультури на довколишніх землях. Підприємство зарекомендувало себе з якнайкращого боку, адже, по-перше, використовує в роботі сучасні інноваційні технології обробітку, безпечні для середовища; по-друге, перераховує значні суми податків до місцевого бюджету; по-третє, виплачує достойну орендну плату пайовикам.
Керівництво СТОВ «Агро-Лучки» з розумінням поставилося до питання та виділило необхідні кошти для придбання майданчика. Перш ніж встановлювати ігрові конструкції, архітектор спланував, де оптимально буде їх розмістити.
Слід зауважити, що сільська рада виділила кошти на закупівлю штучного покриття для основи майданчика, а також оплатила роботи зі встановлення. Територію обладнали світильниками, тож сміливо можна гратися поки ще теплими осінніми вечорами. Задля убезпечення від пошкоджень оснастили майданчик камерами відеостеження.
Спільні зусилля керівництва сільської ради й СТОВ «Агро-Лучки» дали гарний результат – у Олешнику з’явився довгоочікуваний дитячий майданчик, який, що дуже важливо, зручний і безпечний в усіх відношеннях.

Валентина Смаль